Powerstone - Powerscreen - Kruszarki, Przesiewacze, Filtroprasa, Hydrocyklon - Udoskonalone maszyny Powerscreen na targach Bauma 2013                              
powerstone

wyłączny przedstawiciel powerscreen international distribution

Udoskonalone maszyny Powerscreen na targach Bauma 2013

Powerscreen, jeden ze światowych liderów w zakresie mobilnych urządzeń do kruszenia i sortowania, zaprezentuje na targach Bauma 2013 najnowsze udoskonalenia wprowadzone do oferowanych przez siebie produktów. W dniach od 15 do  21 kwietnia 2013 r. Powerscreen wystawi na stanowisku firmy Terex (F7 · 710/711) kruszarkę szczękową do przerobu wstępnego XA400S, kruszarkę udarową XH320X oraz nowy przesiewacz Warrior 1400X.


„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że te uzupełniające naszą ofertę, udoskonalone maszyny zostaną zaprezentowane właśnie na targach Bauma” powiedział Damian Power, dyrektor ds. globalnej oferty produktowej w firmie Powerscreen. „Na tegorocznej imprezie zaprezentujemy po raz pierwszy nowy przesiewacz Warrior 1400X. Umożliwimy także odwiedzającym dokładniejsze przyjrzenie się niedawno wprowadzonej na rynek kruszarce do przerobu wstępnego XA400S oraz kruszarce XH320X. Nasi eksperci w dziedzinie kruszenia i przesiewania z niecierpliwością czekają na możliwość poznania nowych klientów, a także przedyskutowania z nimi, w jaki sposób nasze urządzenia oraz oferowane przez nie funkcje mogą pozytywnie wpłynąć na prowadzenie działalności” dodał Damian Power.

 
Kruszarka do przerobu wstępnego Powerscreen® XA400S

Kruszarka szczękowa Powerscreen® X400S jest konstrukcyjnie wyposażona w całkowicie niezależny, hydraulicznie napędzany przesiewacz wstępny o zwiększonym kącie zsypywania na dolnym pokładzie, co gwarantuje zwiększenie przepustowości i ogólnej wydajności maszyny. W celu ułatwienia przepływu wstępnie przesianego materiału wielkość otworu dolnej rynny zsypowej została zwiększona z 200 mm do 320 mm, co pozwala na szybsze przemieszczanie się wstępnie przesianego materiału z pominięciem komory kruszenia.
 


Kruszarka Powerscreen® XH320X

Urządzenie Powerscreen® XH320X to średniej wielkości pozioma kruszarka udarowa, która oferuje operatorom i wykonawcom doskonałe rozdrabnianie i dużą powtarzalność kształtu produktu. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w kamieniołomach i przy recyklingu. Stacja może pracować w najbardziej wymagających warunkach terenowych. Ponadto można ją przygotować do pracy w bardzo krótkim czasie, bezpośredni napęd zużywa niewiele paliwa, a jednocześnie zapewnia wydajność dochodzącą do 320 ton/godz. Urządzenie zostało konstrukcyjnie wyposażone w całkowicie niezależny hydraulicznie napędzany przesiewacz wstępny, który usprawnia usuwanie drobnego materiału i pozwala ograniczyć ponoszone przez użytkownika koszty zużycia komory. Oprócz funkcji niezależnego przesiewacza wstępnego maszynę rozbudowano o składany hydraulicznie, przedłużony przenośnik boczny oraz pełnowymiarowy przenośnik produktu, które umożliwiają zwiększenie wysokości stosu odpowiednio o 3,7 metra i 4 metry.
 
Powerscreen® Warrior 1400X

Model 1400X zaprojektowano, mając na uwadze oszczędność: zmniejszono prędkość roboczą silnika i poprawiono hydraulikę. W konsekwencji w tym modelu zużycie paliwa jest mniejsze nawet o 15% niż w modelu poprzednim. Ta cecha może przełożyć się na istotne oszczędności finansowe klientów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
Powerscreen zaprasza wszystkich odwiedzających targi Bauma do wizyty na stanowisku F7 · 710/711, gdzie będzie można uzyskać bezpośrednie informacje na temat produktów Powerscreen®, a także spotkać się z pracownikami działów sprzedaży oraz obsługi klienta oraz z przedstawicielami globalnej sieci sprzedaży firmy Powerscreen.