Powerstone - Powerscreen - Kruszarki, Przesiewacze, Filtroprasa, Hydrocyklon - Części                              
powerstone

wyłączny przedstawiciel powerscreen international distribution

Części

Powerstone sp. z o.o. oferuje  Państwu pełną gamę oryginalnych części do maszyn kruszących i sortujących o sprawdzonej najwyższej jakości i  konkurencyjnych cenowo.

Dostęp do oryginalnych części  Powerscreen ®  nigdy nie był łatwiejszy  - w naszym magazynie w Poznaniu  posiadamy  szeroki zakres asortymentów specjalnie dostosowanych do lokalnych wymogów. Oferujemy również fachową wymianę i montaż nowych części  za pośrednictwem własnego serwisu.
Sukcesywna wymiana części zużywalnych w połączeniu z wykorzystaniem oryginalnych części Powerscreen ® zapewnia  Państwu  możliwość  zoptymalizowania pracy urządzeń pod kątem maksymalnej wydajności i efektywności. Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań pod tym kątem.
Asortyment  części obejmuje części ścieralne (szczęki, stożki, młotki),  siatki wibracyjne, elementy  hydrauliczne (siłowniki, pompy). Dostępne są również elementy eksploatacyjne jak filtry, oleje, paski klinowe .
Nasze hasło to "Pozytywne Doświadczenia Zakupu" - oznacza dostarczanie części dobrej  jakości produktów  w przystepnej cenie i w możliwie jak najkrótszym czasie.
Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i proponujemy wspólne planowanie przyszłych zakupów pozwalające obniżyć koszty, zwiększyć jakość i wydajność,zmniejszyć czas przestojów a tym samym przyśpieszyć zwrot inwestycji w maszyny.
Kruszarki i przesiewacze serwisowane przez Powerstone będą działały jak nigdy dotąd!
 
Łukasz Płoskoński
tel:+48  61 639 60 51
gsm +48 725 242 560
e-mail: lukasz.ploskonski@powerstone.pl
 
ZAPRASZAMY